Spring Specials – Vårens behandlingar ♥
Bokningsbart t.o.m. 1/6-25
MARIA ÅKERBERG Spring Boost 60min
Klassisk ansiktsbehandling innehållande djuprengöring med ånga, AHA, skräddarsydda masker & slutprodukter.
Under hela april & maj bjuder vi dessutom på en kostnadsfri goodiebag med hudvård värde 379:- vid behandling.
Erbjudandet gäller 1ggr/person under april.
Pris : 1395:-
Torrskrubb & Ansiktsbehandling 90min
Välgörande helkroppsskrubb som följs upp med återfuktande kroppsolja och lotion.
Behandlingen avrundas med en 60min klassisk ansiktsbehandling där vår hudterapeut skräddarsyr en ansiktsbehandling åt dig med någon av våra 3 varumärken:
Organics By Sara
MARIA ÅKERBERG
CO/GERD
Djuprengöring, portömning och produktrekommendation ingår om önskat.
Koppning rygg inkl. avstressande ansiktsmassage 60min
Behandlingen startar med svensk klassisk massage där vi använder oss av gummi-koppor för att lätta på spänningar i bindväven och komma ner på djupet i muskulaturen.
Vi avrundar med en stressreducerande massage för ansikte & skalp innehållande rengöring, akupressur & välgörande ekologiska oljor från Organics By Sara.
Wai Qi – Kinesisk Massage
Massagebehandling som kombinerar olika massage tekniker från kinesisk medicin ex. akupressur och energi balansering.
Den kinesiska massagen är en kraftfull, läkande och förebyggande metod för att återställa Qi´s naturliga flöde och skapa balans mellan yin och yang, förenklat sagt skapa balans i kropp & sinne.
Behandlingen Utförs av Eva-Lena som är utbildad inom traditionell kinesisk medicin och reikki.
Behandlingspris :
60 min. från 1295 :-
75 min. 1595 :-
Priset är inklusive moms.